فروش، نصب و اجرای ژئوممبران، ژئوتکستایل و طراحی، ساخت و نصب استخر، حوضچه و کانال های کشاورزی

ژئوممبران در اصفهان

 

یکی از مهم­ترین کارهایی که در آببند بودن ورق­های ژئو ممبران صورت می­گیرد روش و کیفیت نصب آن می­باشد در صورتی که نصب ورق ژئو ممبران توسط نصابان با تجربه صورت نگیرد آببند مخزن که ژئو در آن نصب گردیده دارای کیفیت مطلوب نمی­باشد. شرکت یاوران پلیمر متشکل از سه اکیپ اجرایی حرفه­ای که حداقل پانزده سال سابقه اجرا در زمینه­های مختلف در خارج و داخل کشور را دارا می­باشد که از اینرو در اجرای ورق ژئو ممبران همواره بالاترین کیفیت و از لحاظ زیبایی زیباترین کارها را ارائه داده­ایم وهمیشه تلاش نموده­ایم که رضایت کارفرما و مشتریان را جلب نمائیم.

 

البته جوش ورق ژئو ممبران نیاز به دستگاه­هایی با کیفیت دارد که ما با در اختیار داشتن به روزترین و مدرن­ترین دستگاه­ها یکی از پیشگامان در نصب ورق ژئو ممبران می­باشیم.

برچسب­ها: نصاب ژئو ممبران، نصب ورق­های ژئو ممبران، عایق پوششی ژئو ممبران.

شرکت یاوران پلیمر اجرای ورق­های ژئو ممبران در داخل و خارج از کشور با گارانتی معتبر را عهده­دار می­باشد که از جمله این پروژه­ها می­توان به:

پروژه استخرهای دوار جهت پرورش آبزیان در کشور عراق و ترکیه اشاره نمود و همچنین پروژه استخر ذخیره آب ۵۰ هزار متری، سد آب در فریدونشهر اصفهان که با پوشش ژئو ممبران از جنس ناعو آلمان انجام گرفته توسط این شرکت به پایان رسیده است.
و همچنین پروژه بزرگ شرکت نفت ستاره در بندر عباس که با پوشش ژئو ممبران HDPE برند GSE آلمان صورت گرفته توسط نصابان مجرب ما به عمل آمده است.

 قیمت عایق استخری ژئوممبران اصفهان

نحوه جوش ورق ژئو ممبران به لوله­های پلی اتیلن

 

ابتدا باید دیواره استخر را به صورت L شکل حفر کرده و لوله پلی اتیلن را کار گذاشته که به صورتی لوله توسط زانو در کف استخر قرار بگیرد و به صورت استاندارد حدود ۲۰ سانتی­متر از کف استخر بالاتر باشد و مسأله مهم این است که لوله به سمت قسمت شیب استخر قرا بگیرد مهم­ترین دلیل قرار دادن لوله در کف استخر این است که بعد از عایق استخر توسط ژئو ممبران و آبگیری استخر به قسمتی که لوله به ورق ژئو ممبران اتصال شده فشار نیاید و خط جوش دور لوله دوام بالایی داشته باشد.

 

هدف از نصب لوله در کف استخر ژئو ممبران:

 

۱ـ برای خروج آب به ساده­ترین روش.
۲ـ برای لایروبی کف استخر که در استخر ژئو ممبران به راحتی و با یک هل صورت می­گیرد.
که البته می­توان از لوله به عنوان ورودی آب نیز استفاده نمود.

بازدید: 4140تاریخ انتشار : 1400/06/23