فروش، نصب و اجرای ژئوممبران، ژئوتکستایل و طراحی، ساخت و نصب استخر، حوضچه و کانال های کشاورزی

ژئوکامپوزیت چیست

فلسفه اصلی مواد مواد geocomposite این است که بهترین ویژگی های مواد مختلف را ترکیب کنید به طوری که برنامه های خاص با بهینه ترین و حداقل هزینه پرداخت می شود. بنابراین، نسبت سود / هزینه به حداکثر می رسد. چنین مواد ژئومکانیک به طور کلی مواد ژئوسنتتیک هستند، اما نه همیشه. در بعضی موارد ممکن است مفیدتر باشد برای استفاده از مواد غیر سینتیکی با یک ژئوسنتتیک برای عملکرد بهینه و یا حداقل هزینه. همانطور که در زیر دیده می شود، تعداد فرصت ها بسیار زیاد است - تنها محدودیت هایی که ابتکار و تخیل یک نفر است.پنج عملكرد اساسی وجود دارد كه می توانند ارائه شوند:
  1. جداسازی،
  2. تقویت،
  3. فیلتراسیون،
  4. زهكشي
  5. و مهار كردن

کامپوزیت Geotextile-geonet

هنگامی که یک geotextile در یک یا هر دو طرف یک geonet استفاده می شود، توابع جداسازی و فیلتراسیون همیشه رضایت دارند، اما عملکرد تخلیه نسبت به geotextiles به وضوح بهبود یافته است. چنین سازه های ژئومکانیک به طور مرتب در تصفیه و انتقال آب شوری در سیستم چاه زباله و سیستم های پوششی و برای انجام بخاری یا آب زیر چاه های آب بند از انواع مختلف استفاده می شود. [3] این geocomposites زهکشی نیز برای تخلیه آب در ناحیه مویرگی که در آن فراسو یا مهاجرت نمک یک مشکل است، برای تخلیه آب بسیار عالی است. در تمام موارد، مایع وارد ژئوتکستایل می شود و سپس به صورت افقی درون geonet به خروجی مناسب حرکت می کند.

قیمت ژئوممبران در اصفهان

کامپوزیت های ژئوتکستایل-ژئوممبران

Geotextiles می تواند بر روی یک یا دو طرف از یک ژئوممبران برای تعدادی از اهداف لمینیت شود. ژئوتکستایل ها مقاومت بیشتری نسبت به سوراخ کردن، پخش اشک، و اصطکاک مربوط به کشویی، و نیز ایجاد استحکام کششی در خود دارند. با این حال، اغلب اوقات، ژئوتکستایل ها از انواع نبافته، سوزن پانچ و وزن نسبتا سنگین هستند. در چنین مواردی اجزای ژئوتکستایل به عنوان یک رسانه زهکشی عمل می کند، از آنجا که ویژگی انتقال آن در هوا می تواند آب، سدیم یا گازها را از تماس مستقیم با ژئوممبران خارج کند.

کامپوزیت Geomembrane-geogrid

از آنجا که برخی از انواع ژئوممبران و جغرافیایی ها از یک ماده (از جمله پلی اتیلن با چگالی بالا) ساخته شده است، می توان آنها را باهم ترکیب کرد تا یک مانع غشاء غیر قابل نفوذ با قابلیت افزایش قدرت و اصطکاک ایجاد شود.

کامپوزیت های هسته ای ژئوتکستایل-پلیمر

هسته ای به شکل یک ورق پلاستیکی نیمه سخت، می توان آن را اکسترود کرد یا تغییر شکل داد به طوری که اجازه می دهد مقادیر بسیار زیادی از مایع در ساختار آن جریان یابد. بنابراین به عنوان یک هسته تخلیه عمل می کند. هسته باید توسط یک ژئوتکستایل محافظت شود، به عنوان یک فیلتر و جداساز در یک یا هر دو طرف عمل می کند. سیستم های مختلف در دسترس هستند، هر کدام به یک برنامه خاص تمرکز می کنند. اولین بار در ایالات متحده و تخلیه های عمودی پیش ساخته، PVD ها در اروپا شناخته می شود. برای سهولت هدایت آب، غلظت پلیمری با ضخامت 100 میلیمتر با ضخامت 5 میلیمتر غالبا فلزی است. یک ژئوتکستایل که به عنوان یک فیلتر و جداساز عمل می کند در اطراف هسته قرار دارد .  نوع دوم در شکل پانل های زهکشی است، هسته پلیمری سفت و محکم، ستون فقرات، خم شدن و یا یک شبکه سه بعدی. با یک جتكستیل در یک طرف آن باعث تخلیه بسیار خوبی در طرف پشتی دیوارهای حائل، دیوارهای زیرزمینی و عرشه های بالقوه می شود. هسته ها بعضی اوقات خلاء تشکیل شده اند یا مشک های سه بعدی. همانطور که با فاضلاب جت، ژئوتکستایل فیلتر / جداساز و هسته پلیمر ضخیم است تخلیه است. بسیاری از سیستم های این نوع در دسترس هستند، اخیرا علاوه بر داشتن یک ژئوممبران قابل انعطاف نازک در کنار دیوار و عملکرد به عنوان یک مانع بخار. نوع سوم در این منطقه از geocomposites زهکشی رده از تخلیه لبه پیش ساخته است. این مواد، به طور معمول 500 میلیمتر با عرض 20 تا 30 میلیمتر، در کنار یک پیاده رو بزرگراه، پیاده رو فرودگاهی یا مسیر راه راست قرار دارند، برای تخلیه جانبی خارج از محوطه پیاده رو و دور از آن. این سیستم ها در نصب بسیار سریع و بسیار مقرون به صرفه هستند.